Back To Top

Nobo to studio projektowe kompleksowo realizujące wizje klientów – od wizualizacji projektów, przez rysunki techniczne, dobór dodatków, produkcje unikatowych mebli, aż po końcową realizację niepowtarzalnych wnętrz.

Inspiracje

Punktem wyjścia do idealnego projektu może być wszystko. Ulubiony kolor, wyrwana strona z magazynu, fascynacja stylem, inną kulturą, względy praktyczne czy wspomnienie z dzieciństwa.

Możesz przyjść do nas z gotowym pomysłem, a jeżeli nie wiesz jeszcze czego dokładnie potrzebujesz, nasi projektanci wspólnie z Tobą poszukają rozwiązania optymalnego do Twojego wnętrza.

Wizualizacje

Można pięknie opowiadać o danej rzeczy, używać wyszukanej terminologii i metafor, a mimo to odbiorca nadal nie będzie miał pełnego obrazu Twojej idei.

My uważamy, że obraz to podstawa. Każdy projekt wizualizujemy, aby można było podjąć dobrą decyzję. Na wizualizacji możesz poczuć przedsmak klimatu Twojego nowego wnętrza i obietnice przyszłych spędzonych w nim wspaniałych chwil.

Dokumentacja techniczna

Każdy, nawet najprostszy mebel, potrzebuje dokumentacji technicznej, dzięki której w fabryce zostanie wykonany dokładnie tak, jak byś sobie tego życzył. Przed produkcją konsultujemy z Tobą każdy detal projektu, jego wymiary, oraz użyte materiały.

Realizacja

Ostatnim etapem jest produkcja. Manufaktura Nobo Design to doświadczona i wykwalifikowana ekipa oraz nowoczesny sprzęt. To dlatego jesteśmy w stanie stworzyć wszystko, co sobie wymarzysz: meble do kuchni, nowoczesną zabudowę łazienkową, wymarzony stół czy regał na ulubione książki.

Z najwyższą starannością i jakością tworzymy unikalne projekty doglądając procesu produkcji na każdym jego etapie, abyś nie musiał niczym się zajmować.